Colors for Life
Produkty: 26
Obserwuj

COLORS FOR LIFE dodaje kolorów życiu ubrań

Kolekcje mody dziecięcej COLORS FOR LIFE (CFL) przekonują przede wszystkim swoimi nowoczesnymi, fantazyjnymi, odważnymi i bardzo kolorowymi projektami. Za dobrą cenę możesz kupić swoim pociechom różnorodne ubrania dziecięce, bo u tej marki punktują nie tylko projekty, ale także duży wybór. Znajdziesz tutaj wszystko, co sprawia, że dziecięce oczy zaczynają błyszczeć: od koszul i topów, przez spodnie, sukienki, spódnice, aż po akcesoria, takie jak kolorowe szale najlepszej jakości. Uczyć się od małego – tak mogłoby brzmieć mottto odnoszącej sukcesy marki hamburskiego Otto-Versand, ponieważ mało która marka dziecięca może pochwalić się takim nowoczesnym i pewnym stylem. Marka COLORS FOR LIFE koncentruje się rzeczywiście tylko na dzieciach: zaczyna się od wieku przedszkolnego i oferuje szykowne ubrania dla dzieci aż do wzrostu 188. W wieku nastoletnim rozwija się własne, indywidualne poczucie mody – starsze pociechy wolą wzorować się na dorosłych – z CFL dzieci mogą się wyszaleć.

ABOUT YOU dzięki ubraniom COLORS FOR LIFE dba także o dzieci

17 sierpnia 1949 Werner Otto założył „Werner Otto Versandhandel“, który dzisiaj pod nazwą „Otto (GmbH & Co KG)“ zalicza się do największych domów wysyłkowych w Niemczech. Ulrike Okbay-Reichert, kierowniczka zakupów odzieży dziecięcej w OTTO w sezonie 2005/2006 rozwinęła koncept marki dla dzieci, która wiosną 2006 roku podbiła rynek odzieży dziecięcej. Projektanci czerpią inspiracje bezpośrednio z ulic przede wszystkim wielkich metropolie, takie jak Barcelona, Londyn i Nowy Jork. Są źródłem innowacyjnych i kreatywnych pomysłów. Znakiem marki jest mały czerwony gekon, który ozdabia zarówno ubrania COLORS FOR LIFE dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Ubierz odważnie swoje dzieci z modą dziecięcą COLORS FOR LIFE w ABOUT YOU

Tutaj w ABOUT YOU możesz dać się ponieść, ponieważ oferujemy Ci modę dla dziewczynek i chłopców marki COLORS FOR LIFE w najlepszych cenach. Razem ze swoim skarbem możesz przejrzeć duży wybór modnej dziecięcej odzieży i razem możecie znaleźć coś, co będzie idealnie pasować do młodego, indywidualnego gustu Twojego dziecka. Dla dziewczynek pociągające są nie tylko sukienki i spódniczki, ale także eleganckie kombinezony i mankiety sprawią, że ich serca zaczną szybciej bić. Chłopcom spodobają się przede wszystkim luźne swetry, koszule z zabawnymi nadrukami i świetne czapki typu beanie – w ten sposób będą tak dobrze ubrani jak dorośli. Spokojnie rozejrzyj się po ABOUT YOU i znajdź nowe ulubione ubrania dla swoich dzieci!

do góry