Aż do -40%! Czas dostawy: 2-7 dni roboczych5

Jeszcze tylko:00godz.00min.00sek.
TICKET TO HEAVEN
Produkty: 7
Obserwuj

Ticket to Heaven: barwna i pewna odzież dziecięca stworzona dla Twoich pociech

Dzieci kochają się wygłupiać, biegać dookoła i przeżywać wielkie przygody. Z marką odzieżową Ticket to Heaven nie musisz więcej martwić się o bezpieczeństwo i jakość odzieży wierzchniej Twoich dzieci. Kurtki i kombinezony zimowe są wykonane bez udziału chemikaliów, brak tu także luźnych sznurków czy innych niedopracowanych części, które mogłyby spowodować upadek Twojego dziecka. Na przykład, wszystkie kaptury są umocnione łatwymi do ponownego rozdzielenia guzikami. To niewątpliwa zaleta przy dzikiej wspinaczce! Odblaski na ubraniach z metką Ticket to Heaven dbają o kolejną porcję bezpieczeństwa. Niezależnie od pogody dzieci są zawsze zabezpieczone przed zimnem, a same ubrania są przez nie uwielbiane - jaki bobas nie przepada za świetnymi, kolorowymi projektami tej topowej duńskiej marki? W szerokim wyborze asortymentu marki w ABOUT YOU znajdziesz śpioszki, kombinezony i kurtki dla Twojego noworodka, modele dla małych dzieci do wzrostu 140 cm a także odzież zimową, przeciwdeszczową i plażową dla nastolatków do 176 cm.

Ticket to Heaven: z pokoju do międzynarodowej modowej sceny

Wszystko zaczęło się w latach dziewięćdziesiątych, gdy Hans Peter Høgh Larsen, założyciel Ticket to Heaven, zaczął importować pierzyny ze wschodu. Poprzez rozerwanie materiałów na stole w kuchni młodej rodziny powstały puchowe kurtki i kombinezony śnieżne dla najmłodszych. Odzież dla dzieci zazwyczaj zużywa się szybko, więc przy produkcji ubrań Ticket to Heaven od początku używano odpornych tkanin, które podbiły serca dzieci żywymi barwami. Na sukces nie trzeba było długo czekać. Wkrótce w mieszkaniu zabrakło miejsca do produkcji. W 1999 roku marka otworzyła biuro w duńskim Vedbæk, a stamtąd po dziś dzień kurtki puchowe, kombinezony narciarskie i śnieżne docierają do wszystkich zakątków świata. W międzyczasie powstała w Hørsholm główna siedziba firmy koordynuje produkcję dwóch kolekcji rocznie i dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Warto wspomnieć, że marka od początku swego istnienia angażuje się w pomoc potrzebującym dzieciom na całym świecie, bliska jest jej także ekologia i dbanie o środowisko. W Grenlandii pomaga ona między innymi “dzieciom Nanu”, założyła nawet własną fundację “Kids for Kids”. Przestrzega ona także wytycznych i strategii dotyczących ochrony zwierząt i środowiska.

Gotowi na każdą niepogodę w kurtkach przeciwdeszczowych i kombinezonach marki Ticket to Heaven

Projektantom leży na sercu, by dzieci czuły się znakomicie w ich ubraniach i by nie stało im się nic złego podczas pasjonującej zabawy w parku, w jaskini zbójców czy podczas pierwszych prób jazdy na nartach. Niezależnie od pogody, dzieci mogą całkowicie wyszaleć się w ubraniach marki Ticket to Heaven. W sklepie internetowym ABOUT YOU znajdziesz modele nieprzemakalne, wiatroodporne oraz uszyte z aktywnie oddychających tkanin. Przejrzyj je wygodnie z domu. Rozsiądź się wygodnie ze swoją pociechą na kanapie i znajdźcie wspólnie ubrania Ticket to Heaven na następne przygody, które wprowadzą uśmiech na twarzy Twojego dziecka!