Płatność za pobraniem
Darmowa wysyłka & zwrot
Szybka dostawa
30 dni na zwrot towaru

Więcej produktów z kategorii: Odzież

Y.A.S - różnorodna marka dla nowoczesnych kobiet

Y.A.S Fashion jest relatywnie młodą marką specjalizującą się w odzieży damskiej. Jej znakami rozpoznawczymi są zamiłowanie do nowoczesnych i progresywnych cięć, futurystyczne zestawienia oraz iście artystyczne nadruki. Style tej topowej marki są niepowtarzalne i dają się określić jako jedyne w swoim rodzaju i zaprzeczające wszelkim normom. Mimo swej awersji do nudy, marce udaje się wyjść naprzeciw aktualnym trendom i znaleźć rzeszę wiernych fanów na całym świecie. Zafascynowane modą kobiety, które cenią sobie ekstrawagancję oraz nietypowe cięcia, znajdą tu na przykład bluzy oraz tuniki, które mogą zostać zestawione w wymarzone, oryginalne stroje. Projektantom stojącym za marką Y.A.S Fashion udaje się jednak zachować umiar, dzięki czemu ubrania z ich metką są pełne elegancji i gracji. Jeśli to nie byłoby wystarczające - kolekcje odzieży damskiej tej marki są tak wszechstronne, że idealnie nadadzą się na wiele okazji.

Y.A.S Fashion - młoda marka, która nie zwalnia tempa

Na uwagę zasługuje fakt, że założona zaledwie w 2010 roku marka w rekordowo krótkim czasie zdobyła popularność i obecnie jest dostępna na każdym kontynencie. Zespół młodych projektantów postawił sobie za punkt honoru odświeżenie i zmianę świata kobiecej mody. Będąc przeciwko aktualnym trendom, marka sama kreuje swój niepowtarzalny styl i inspiruje kobiety w każdym zakątku globu. Indywidualność, kreatywność i kobiecość stanowią motto Y.A.S Fashion, a sukces tej marki udowadnia, że powyższe wartości są bardzo ważne nie tylko dla niej. Kreatywne cięcia, wpadające w oko formaty i wyraziste kolory są typowe dla ubrań z logo Y.A.S Fashion. Poprzez swoją niepowtarzalność i niechęć dla wszechobecnych trendów, marka jest przeznaczona głównie dla kobiet, które cenią sobie swoją niezależność i zawsze podążają swoją drogą. Marka skupia się na stylu i jakości za umiarkowane, jak na swoje wymogi, ceny. Ubrania z metką Y.A.S Fashion pozostają przy tym postępowe i oferują swoim właścicielkom szeroką paletę kolorów, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w każdej okazji.

Odkryj wielki wybór, który oferuje Y.A.S Online Shop

Jesteś niezależną kobietą, która od swoich ubrań wymaga tyle samo, co od siebie? W takim razie odzież z metką Y.A.S jest właśnie dla Ciebie. Kolekcje są ogromne i oferują coś na właściwie każdą okazję. Oprócz ekstrawaganckich i kolorowych ubrań, których nie da się nie zauważyć, marka projektuje także bieliznę. Przekonaj się sama, co składa się na świat Y.A.S. W sklepie ABOUT YOU znajdziesz szeroki wybór najnowszych kolekcji Y.A.S. Daj sobie czas, by nie przeoczyć niczego i pozwól się zainspirować!