Kurtki & płaszcze dla dzieci284

"

Kurtki dziecięce

Wybór kurtki dla pociechy to nie lada wyzwanie. Dzieciaki też chcą być modne! Wobec dziecięcej kurtki mamy jednak większe wymagania. Przede wszystkim ma chronić przed chłodem, wiatrem i deszczem, a ponadto dziecko powinno móc ją łatwo założyć i zdjąć, ponieważ nie wszystkie pociechy radzą już sobie z napami czy guzikami. Na równi z funkcjonalnością ubrania stawiamy jego estetykę. Każde dziecko ma swój ulubiony kolor, dlatego marki mody dziecięcej przygotowały szeroki wybór kurtek w wielu kolorach i wzorach. W modzie dla dzieci obowiązują te same trendy co w modzie dla dorosłych, dlatego możesz się spodziewać naprawdę dużej różnorodności. W poszukiwaniu kurtki dla swojego dziecka odwiedź sklep internetowy ABOUT YOU, który dzięki współpracy z najlepszymi markami popularnymi i niszowymi nieustannie poszerza swój asortyment.

Kurtka na każdą porę roku

Sezon na kurtkę, szczególnie w naszym klimacie, trwa przez cały rok. Zimą najpopularniejsze są kurtki puchowe, wypełniane prawdziwym lub sztucznym puchem, który doskonale zapobiega utracie ciepła, a ponadto jest wysoce sprężysty i bardzo lekki. Natomiast wiosną i jesienią wybieramy dla naszych pociech kurtki przejściowe, które są cienkie i przewiewne, tzw. „wiatrówki”. Kiedy temperatura wzrośnie, taką kurtkę można łatwo schować do plecaka lub torby albo przewiązać w pasie. Dużą popularnością cieszą się wśród dzieci kurtki jeansowe, które zdobione są kolorowymi naszywkami i haftami, które dzieciom bardzo się podobają. Podobniej jak parki, które mają swobodny krój i praktyczny kaptur. Kolejną propozycją na nieco chłodniejsze dni są kurtki z polaru z kołnierzem – na pewno przydadzą się na szkolnej wycieczce!

Wybór kurtki dziecięcej online

Zakup odzieży online to już nie problem. Sklepy internetowe, takie jak ABOUT YOU, zamieszczają dokładne opisy i skład odzieży, a także tabele rozmiarów i inne wskazówki. Ponadto w naszym sklepie przy każdym artykule znajdują się jego zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Przyjrzysz się na nich detalom i fakturze kurtki, dlatego zawartość paczki od ABOUT YOU na pewno Cię nie zaskoczy! Jeżeli chodzi o wybór konkretnego modelu, to niektóre mamy daję dzieciom w tej kwestii swobodę, a inne wolą decydować same. Warto zastanowić się nie tylko nad estetyką kurtki, ale również nad jej funkcjonalnością. Młodszym dzieciom będzie łatwiej zapiąć kurtkę z zamkiem błyskawicznym, a starsze mogą już nosić modele z guzikami lub napami. W kurtkach zimowych liczą się detale, na przykład ściągacze przy rękawach, które zapobiegają wdzieraniu się zimnego powietrza pod kurtkę lub kaptur, który chroni głowę, twarz i plecy. Niektóre dzieci, szczególnie te najmłodsze, kapryszą podczas ubierania się, ale ta czynność na pewno stanie się mniej uciążliwa, jeżeli dana część garderoby będzie wizualnie atrakcyjna, na przykład utrzymana w wesołej kolorystyce. A może znajdziesz w ofercie ABOUT YOU kurtkę z ulubionym motywem Twojej pociechy? Sklep przygotował również dla klientów pomysły na wykorzystanie i zestawianie ubrań. Możesz przeglądać model po modelu lub skorzystać z systemu zaawansowanego wyszukiwania, jeżeli dokładnie wiesz, czego Twoja pociecha potrzebuje. Aby zawęzić listę produktów do tych, które spełniają Twoje kryteria, z menu nad listą artykułów wybierz filtry, takie jak rozmiar, kolor i cena. Zakupy online właśnie stały się prostsze!

"