Przejdź do treści głównej
Let's get ready for Black Friday!
Atrakcyjne oferty i rabaty5

BLACK FRIDAY w sklepie internetowym ABOUT YOU

Promocja Black Friday już się skończyła, ale na ABOUT YOU możesz znaleźć swoich modnych ulubieńców w okazyjnych cenach przez cały rok! Odkryj modę damską w wyprzedaży i kup ubrania, buty i akcesoria w okazyjnych cenach. Panowie mogą znaleźć przecenioną odzież męską w odpowiedniej sekcji. Zamów już dziś – z darmową wysyłką* prosto pod Twój adres.

Black Friday 2024

BLACK FRIDAY nadchodzi ponownie w tym roku. Ekskluzywne rabaty: z okazji Black Friday obniżamy ceny, przez co serca zakupowe biją szybciej! Ale o co w ogóle chodzi w tej wyprzedaży BLACK FRIDAY? ABOUT YOU już wszystko wyjaśnia:

BLACK FRIDAY pierwotnie pochodzi z Ameryki i oznacza dzień po Święcie Dziękczynienia, które kojarzone jest z rodzinnym świętowaniem, miłością i pieczonym indykiem. Piątek po tym święcie jest wykorzystywany przez wielu Amerykanów jako dzień wolny od pracy, czyli idealny czas do zdobycia pierwszych prezentów - sezon świąteczny jest otwarty!

 

Firmy oczywiście również podążyły za tym trendem i chcą wygenerować najwyższą możliwą sprzedaż dzięki silnym kampaniom rabatowym. Wiele sklepów otwiera wtedy swoje drzwi na niekończące się zniżki, oferty specjalne i rabaty już o 5.00 rano. Aby zdobyć jedną z pożądanych okazji, wielu kupujących ustawia się już w nocy w kolejce przed domami towarowymi.

Od czasu rozpowszechnienia się handlu internetowego, poniedziałek po Święcie Dziękczynienia obchodzony jest jako CYBER MONDAY. Podczas gdy kiedyś oferta BLACK FRIDAY dotyczyła handlu stacjonarnego, sprzedaż CYBER MONDAY odbywała się online. W międzyczasie, obie te akcje połączyły się w cały weekend gorących ofert.

A skąd pochodzi nazwa tego wydarzenia?

Jest wiele teorii i mitów na temat historii nazwy BLACK FRIDAY - tutaj znajdziesz trzy najbardziej popularne:

  • Teoria 1: Ogromne tłumy ludzi przechodzące przez centra handlowe w ten piątek wyglądają jak ogromna czarna masa.
  • Teoria 2: Sprzedając okazyjne produkty, handlarze zamieniają swoje straty (czerwone liczby) na zyski (czarne liczby).
  • Teoria 3: Licząc swoje wysokie zyski, handlarze brudzą sobie palce.

Wszyscy zgadzają się co do tego, że handlowcy zarabiają, a my oszczędzamy. I to dużo!

BLACK FRIDAY na ABOUT YOU

Również ABOUT YOU oferuje niepowtarzalne oferty w BLACK FRIDAY. W piątek, 29 listopada 2024 r., możesz zaopatrzyć się w produkty świetnych marek po bezkonkurencyjnych cenach i co najlepsze - nie musisz nawet wychodzić z domu! Oszczędź sobie wycieczek do zatłoczonych galerii handlowych i walk na łokcie o ostatnie okazje. Zamów z wygodnej kanapy i unikaj długiego oczekiwania w przymierzalniach i do kas. Kurtki, sukienki, spodnie i wiele innych znajdziesz w WYPRZEDAŻY BLACK FRIDAY na ABOUT YOU, ale tylko do wyczerpania zapasów! Upewnij się, że zgarniesz gorące okazje, zanim zrobi to ktoś inny. Ciesz się z nadchodzącego sezonu przedświątecznego na ABOUT YOU i korzystaj z płatności za pobraniem, bezpłatnej dostawy i 100-dniowej możliwości zwrotu!

FAQ na Black Friday

Kiedy odbywa się Black Friday?

W piątek, 29 listopada 2024 r.

Co się dzieje podczas Black Friday?

W Black Friday wiele sklepów stacjonarnych, jak również online, na krótki czas bardzo mocno obniża swoje ceny. Sprzedaż się zwiększa, a wiele z zaplanowanych zakupów świątecznych można kupić po niskich cenach.

Ile trwa Black Friday?

Black Friday, jak sama nazwa wskazuje, trwa przez cały piątek. Jednak wiele sklepów rozpoczyna swoje kampanie sprzedażowe kilka godzin wcześniej i prowadzić je przez cały weekend. Większość kampanii Black Friday trwa co najmniej 3 dni.

Ulubione marki w wyprzedaży Black Friday