Przejdź do treści głównej
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk

Wszystko, co musisz wiedzieć
Przewodnik po rozmiarach jeansów i porady

Wszystko, co musisz wiedzieć Przewodnik po rozmiarach jeansów i porady
Przewodnik po rozmiarach jeansów i porady629

Znajdź swój idealny rozmiar

Znaleźć idealną parę jeansów? Łatwiej powiedzieć, niż zrobić — ale my Ci pomożemy! Czy wiesz, że marki używają różnych systemów rozmiarów? Niektóre korzystają z międzynarodowych oznaczeń (XS, S, M, L itd.), niektóre z europejskich (EU 40, itd.), a jeszcze inne z amerykańskich wymiarów w calach, które bazują na stosunku obwodu talii i długości. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak najlepiej znaleźć swój rozmiar.

Jak się zmierzyć

Aby znaleźć rozmiar jeansów, oto co musisz zrobić:

Obwód talii: Zmierz dookoła swojej naturalnej talii. Stań w luźnej pozie i zmierz od razu na skórze.

Obwód bioder: Zmierz dookoła najszerszej części Twoich bioder. Nie pociągaj zbyt mocno za centymetr, ponieważ wtedy jeansy mogą okazać się za ciasne.

Długość nogawki: Stań boso, w luźnej i wyprostowanej pozycji na podłodze. Pozostaw między nogami przestrzeń około 10 cm. Zmierz od wewnątrz długość nogi aż do kostki. Porada: Aby otrzymać jak najdokładniejszy wynik, inna osoba powinna zająć się mierzeniem.

Konwersja cm na cale

Przy systemie rozmiarów w calach musisz przeliczyć tylko zmierzone długości nogawki oraz talii. Oto sposób: 1 cal odpowiada 2.54 cm. Podziel otrzymane wartości przez 2.54 cm. Na przykład obwód talii o wartości 73 to 29 cali przy zaokrągleniu w górę, a długość nogawki o wartości 82 cm to 32 cale przy zaokrągleniu w dół. Twój idealny rozmiar jeansów to w tym przypadku T29/N32.

Wszystko, co musisz wiedzieć Przewodnik po rozmiarach jeansów i porady

Spraw, aby luźny krój pasował idealnie

Twoje ulubione jeansy już tak dobrze nie pasują? Za pomocą tych prostych sztuczek możesz odtworzyć Twoje idealne dopasowanie w mniej niż 15 sekund. Obejrzyj filmik, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Przemień swoje jeansy w szorty

Masz dość Twoich starych jeansów, ale nie chcesz się jeszcze z nimi rozstawać? To proste, odśwież je i przemień w parę szortów! Obejrzyj filmik, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

false