Przejdź do treści głównej
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk
Wszystkie produkty od CMP86

Odzież wierzchnia CMP – włoska moda

CMP to marka z tradycjami. Podczas, gdy jej założyciele przez ponad 50 lat wędrowali przez włoskie Alpy, dzisiaj mieszkańcy wielkich miast odkrywają przydatność i dobrodziejstwo sportów na zewnątrz: ruch na świeżym powietrzu od razu wytwarza hormony szczęścia i dba o dobry humor! Coraz więcej mieszkańców miast odkrywa ten trend i my również mówimy: wyjdź na zewnątrz! Jednak nie bez odpowiedniego ubrania. Oczywiście podczas pieszych wycieczek czy jazdy na nartach chcesz również dobrze wyglądać – uda Ci się to z modą wierzchnią CMP. Poza tym stylowe kolekcje włoskiej wierzchniej marki mają także sens i cel: wykorzystywane i przetwarzane są tutaj tylko najlepszej jakości materiały, tak że podczas wiatru i niepogody cały czas będziesz sucha i ciepła. Różnorodne projekty marki CMP mają coś dla każdego stylu i na każdy gust. Stonowane odcienie czy jaskrawe kolory znajdziesz tutaj tak samo, jak świetne nadruki czy bloki kolorystyczne – moda wierzchnia od dawna nie jest już tylko modą funkcjonalną. Udowadnia to ta włoska lubiąca świeże powietrze marka, z każdą kolekcją na nowo.

Z miłości do natury – historia CMP

Ponad 50 lat temu Maria Disegna założyła tę modną markę razem ze swoimi pięcioma synami Andrea, Mario, Antonio, Silvno i Giorgio, którzy żyli razem we włoskich Alpach i spędzali prawie każdą wolną minutę na świeżym powietrzu. Miłość do natury, wolności a także do pracy były centrum, które trzymało razem rodzinę i młodą firmę CMP. Prawdziwi ludzie, prawdziwe produkty – tak brzmi credo marki CMP. Prawdziwi mężczyźni i kobiety, którzy dobrze czują się przebywając z naturą i nie wstydzą się fizycznego wysiłku, wśród funkcjonalnych ubrań tej włoskiej marki powinni znaleźć idealne wyposażenie, nieważne, czy na długie piesze wędrówki, długie biegi narciarskie czy szybkie zjazdy na snowboardzie. Warianty i style są różnorodne, jest tu coś na każdy gust – czynnik dobrego samopoczucie nie jest tutaj zaniedbywany, tak tamo jak jakość materiałów: miękki flis, ochronny softshell, biologiczna bawełna czy liczne inne dobrej jakości materiały dbają, byś podczas wiatru i niepogody była chroniona przez funkcjonalne ubranie marki CMP, podczas gdy świetny design sprawia, że wyglądasz świetnie.

Znajdź swoją odzież wierzchnią marki CMP w sklepie online w ABOUT YOU

Na aktywności na świeżym powietrzu musisz być rozsądnie wyposażona – od butów po czapkę. CMP oferuje w swoich kolekcjach wszystko, czego potrzebujesz na następną wycieczkę: od kurtek typu softshell, przez grube parki i puchowe kurtki, aż po wodoodporne i wiatroszczelne spodnie i ciepłe pulowery i czapki. Czegokolwiek szukasz – w naszym sklepie online z pewnością to znajdziesz! Rozejrzyj się i znajdź swoje nowe ulubione rzeczy typu bacis na długie wycieczki na łonie natury.