Przejdź do treści głównej
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk
Wszystkie produkty od FILA368

Buty FILA – kultowa marka odzieży sportowej

Marka sportowa FILA posiada ponad stuletnie doświadczenie w przemyśle tekstylnym. Ta dobrej jakości marka jest znana przede wszystkim z mieszanek stylu i funkcjonalności butów FILA: innowacyjny, świeży design połączony z wybranymi materiałami, które wspierają Cię podczas treningów – tak brzmi ich przepis na sukces. Dzięki ciągłym ulepszeniom już istniejących projektów i dzięki wykorzystaniu nowych technologii i materiałów, ta firma z tradycjami jest jedną z najstarszych marek tekstylnych świata. Przedsiębiorstwo FILA koncentruje się na handlu branżowym i na produkowaniu dobrej jakości produktów, które zapewniły jej rzesze fanów.

FILA – włoska marka z tradycjami

Historia przedsiębiorstwa FILA rozpoczęła się już w roku 1911, kiedy bracia Fila we Włoszech założyli przedsiębiorstwo tekstylne, mające za cel spełnianie przede wszystkim potrzeb ludzi w Alpach. Z powodu tamtejszego szczególnego klimatu, zarówno ubranie, jak i obuwie musiałby być funkcjonalne, ale powinny oczywiście też dobrze wyglądać. Początkowo koncern specjalizował się w bieliźnie, do momentu, kiedy zaangażowany dyrektor Enrico Frachey w roku 1974 rozpoczął produkcję odzieży sportowej FILA. Szczególnie dzięki znanym osobowościom, którzy nosili ubrania tej marki, takim jak Björn Bord czy Reinholm Messner, ta włoska marka stawała się coraz bardziej popularna, aż w 1993 roku wystartowała na nowojorskiej giełdzie. Szczególnie w ostatnich latach marka FILA dba, by stale odnawiać swoje obietnice. Ten ekspert w dziedzinie sportowych artykułów dba o taką samą wysoką jakość, a to dzięki niezwykłym materiałom i zamiłowaniu do detali. Widać to szczególnie w nowych kolekcjach butów FILA, które proponują kompromis między stuletnim doświadczeniem tekstylnym i nowoczesną innowacyjnością. W kwestiach tekstylnych firma skupia się na kolekcjach narciarskich, fitnessowych i casualowych. Buty FILA to przede wszystkim funkcjonalność, buty do biegania, do fitnessu, do tenisa i kolekcje lifestylowe. Poza tym ta kultowa marka posiada różnorodny asortyment akcesoriów, który koncentruje się na torebkach FILA, skarpetkach, ochronie obuwia i komforcie. Indywidualnemu strojowi tej marki już nic nie stoi na przeszkodzie!

Buty FILA online na ABOUT YOU

U nas znajdziesz duży wybór produktów marki FILA, dzięki którym bardzo łatwo możesz zestawić swój strój, tak by odpowiadał na Twoje potrzeby i życzenia. Poza odzieżą damską i męską tej tradycyjnej marki, swoje ulubione rzeczy znajdziesz w zakładce WYPRZEDAŻ po obniżonych cenach, co jeszcze zwiększa radość zakupów. Szczególnie interesująca jest nasza oferta butów FILA: sportowe lub na czas wolny, u nas znajdziesz odpowiednią parę! Przejrzyj nasz asortyment i przekonaj się o jakości tej kultowej marki – i kup swój nowy strój na ABOUT YOU.