Nagłowek marki

Obuwie dziecięce GEOX - najwyższa gatunkowo obróbka i najlepsza jakość

Suche stopy przez cały dzień są zagwarantowane tylko dzięki specjalnej podeszwie opatentowanej przez GEOX. Poprzez specjalną membranę, która zintegrowana jest w buty dziecięce GEOX, wilgoć i pot są absorbowane, podczas gdy obecne na zewnątrz deszcz i śnieg są perfekcyjnie izolowane. Perforowana podeszwa umożliwia ulatnianie małych molekuł wilgoci, podczas gdy większe cząsteczki wody nie mogą przedostać się do środka buta poprzez malutkie pory. Deszcz zostaje więc w kałuży, podczas gdy Twoje pociechy bawią się na dworze w butach dziecięcych GEOX. Dlatego właśnie modele marki GEOX znasz jako “Buty, które oddychają”. Firmie tej udało się stworzyć idealny mikroklimat, który w każdym bucie połączony jest z nowoczesnym i ergonomicznym designem. Młode stópki są tu optymalnie chronione i wspierane. Obok tych niesamowitych podeszw buty dziecięce GEOX wyróżniają się także komfortem, jakością i niebywałą wytrzymałością.

Buty dziecięce GEOX - genialny pomysł ze słonecznej Italii

Włoch Mario Moretti Polegato odkrył możliwość udoskonalenia mikroklimatu panującego we wnętrzu buta po całym dniu pracy. Sperforował on swoje podeszwy, aby ochłodzić spocone stopy. Ten świetny pomysł oddychających butów narodził się z potrzeby. Podziurawiona podeszwa była lekka, jedynym wyzwaniem była izolacja brudu i wilgoci przy równoczesnej perforacji. Tak oto pracował on nad swoim pomysłem i udoskonalił tę niepowtarzalną podeszwę z własnoręcznie obrobioną membraną. Na przekór wszystkiemu, opatentował on swój pomysł jako GEOX - obuwie dla dużych i małych, dostępnych w sklepach stacjonarnych i online. Jako że nie udało mu się przekonać do siebie żadnego z obecnych wtedy na rynku producentów obuwia, w 1995 roku Mario postanowił założyć własną firmę, która szybko rozrosła się do międzynarodowo uznanego przedsiębiorstwa, obecnego także na giełdzie. Największa część akcji jest jednak w posiadaniu rodziny. Asortyment tej marki szybko poszerzył się o oddychające ubrania, które jednak stanowią niewielką część całej oferty. Filozofia GEOX odzwierciedla się w jej nazwie. “Geo” znaczy ziemia, po której chodzisz, a “x” to nowoczesna technologia. “GEOX” stoi za połączenie naturalnego poruszania się z najświeższymi technologiami, które spotykają się w tym niepowtarzalnym obuwiu.

Znajdź nowe buty dla swoich dzieci w asortymencie GEOX

Nieważne, czy dla żądnych przygód piratów czy może księżniczek, w szerokim asortymencie online ABOUT YOU znajdziesz właściwe buty. Przejrzyj naszą ofertę i znajdź obuwie dziecięce GEOX Kids. Razem ze swoją pociechą odkryj botki, baleriny, sandały, buty na koturnie i wiele więcej w sklepie online ABOUT YOU i zdecyduj, które z modeli Geox będą Twoim ulubieńcem na ten sezon.