Przejdź do treści głównej
Wszystkie produkty od LEVI'S1158

Jeansy Levi’s® 501® zmieniły wszystko. Stworzone 149 lat temu, ten legendarny krój ewoluował od praktycznego uniformu do ikonicznego statusu. Aby świętować dziedzictwo legendarnego jeansu, w tym sezonie współpracowaliśmy z piątką nowych wizjonerów, którzy naprawdę reprezentują ducha jeansów 501®, oddając szacunek parze, która wszystko zaczęła.

Levi's® 501® - w stylizacji Hailey Bieber

Hailey Bieber nie trzeba nikomu przedstawiać. Modelka, przedsiębiorczyni i gwiazda YouTube gościła na niezliczonych okładkach gazet, była twarzą wielu ekskluzywnych kampanii i jest połową najczęściej wyszukiwanej w internecie pary. Po założeniu z wielkim powodzeniem swojego kanału na YouTube w trakcie ostatniej wiosny Hailey zdobyła jeszcze więcej fanów dzięki skeczom komediowym jak "Who's in My Bathroom", we współpracy z rozpoznawalnymi gośćmi biorącymi udział w nagraniu w bardzo nieoczekiwanym miejscu — przestonnej niczym spa łazience Hailey. "Założyłam mój kanał na YouTube, ponieważ czułam, że ludzie tak naprawdę wcale mnie nie znali", wyjaśnia Hailey. "Myślę, że to naprawdę dało ludziom wgląd w to, kim tak właściwie jestem, zamiast tylko idei kim jestem w ich wyobraźni."


Moda Levi’s- Tradycja spotyka nowoczesność

Bardzo mało jest marek odzieżowych, które mogą się pochwalić tak tradycyjną i interesującą historią jak Levi’s. Wiedziałaś, że założyciel tej marki Levi Strauss pochodził z Niemiec, założył jednak tę markę w Ameryce? Levi Strauss, ojciec marki był z pochodzenia Bawarczykiem. W czasach legendarnej gorączki złota w San Francisco także jego przyciągnęła wizja Ameryki. W 1853 roku założył sklep tekstylny, gdzie sprzedawał ubrania, buty i inne produkty na Zachód. Razem z krawcem Jacobem Davisem, Levi Strauss stworzył kroje lepiej dopasowanej odzieży roboczej. Dzisiaj ten wynalazek można znaleźć wielu ubraniach, jednak jego początku należy doszukiwać się u założyciela marki Levi’s. Kolejnym kamieniem milowym w historii tej marki było stworzenie niebieskich jeansów, które również są dziełem Davisa i Straussa. Szybko opatentowali oni ten wynalazek. Dzisiaj asortyment odzieży Levi’s posiada mnóstwo modeli w stylu urban casual, które posiadają to coś. Fani mody cenią sobie przede wszystkim jeansy Levi’s. Jednak inne rzeczy tej marki także fascynują i gwarantują udany dzień.

Odzież Levi’s: miejski streetwear

Moda marki Levi’s jest idealna dla wszystkich, którzy uwielbiają pulsujące miasta i ekscytujące miejsca, a mimo to nie tracą kontaktu z rzeczywistością. Levi’s udowadnia, że ubrania mogą być nie tylko praktyczne, ale także bardzo seksowne. Najważniejszym kolorem w tym modowym repertuarze jest niebieski. Idealnie wykrojone koszule wyczarowują świetną sylwetkę i jednocześnie ukrywają strefy problemowe, jeśli takowe istnieją. Moda Levi’s jest niezwykle wygodna i oferuje Ci nieskończenie wiele możliwości kombinacji. Uwolnij swoją fantazję i wykreuj swój wygląd z Levi’s.

Kup odzież Levi’s online na ABOUT YOU

Szukasz ładnej i swobodnej mody? W takim razie koniecznie powinnaś rzucić okiem na markową odzież Levi’s na ABOUT YOU. Czeka tu na Ciebie szerokie spektrum różnorodnych jeansów Levi’s i innych ubrań. Wygodne jeansy gwarantują Ci dobre samopoczucie każdego dnia, a miękkie koszule być może staną się Twoimi ulubionymi rzeczami.