Przejdź do treści głównej
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk
 Nagłowek marki
Wszystkie produkty od Rich & Royal491

Rich & Royal Online: indywidualne ciuchy z wielkim wyczuciem stylu

Za marką Rich & Royal kryje się prawdziwa niemiecka historia sukcesu. Od małej firmy do wielkiej marki - jesteśmy świadkami rozwoju, który jeszcze długo nie zostanie zakończony. Praca w toku jest tutaj standardem, który przyświecał projektantom marki przy tworzeniu unikalnej damskiej kolekcji o nazwie „Queens Collection”. Marka ta jest tak wyjątkowa, ponieważ przy projektowaniu ubrań nie chodzi jej tylko o dobry krój, ale przede wszystkim o niezwykle dobrą jakość. Rocznie promowane są cztery ambitne kolekcje, które obejmują bluzy, tuniki, swetry i wiele więcej. Trendy Rich & Royal są inspirowane najnowszymi krzykami mody. Utalentowani projektanci tej niemieckiej marki łączą wpływy zewnętrzne z własnymi kreatywnymi pomysłami, a linia akcesoriów uzupełnia kolekcje. Z marką Rich & Royal nie prześpisz żadnego trendu, ponieważ poza swoimi regularnymi kolekcjami marka Rich & Royal wypuszcza sezonowe wspaniałe produkty, takie jak czarujące sukienki, które odpowiadają na najnowsze trendy. Niezwykle modne ciuchy są dostępne w przystępnej cenie - nie musisz być bogatą królową, by pokazać się w światu w tych strojach.

Moda Rich & Royal: inspirowana amerykańskim zespołem rockowym

Historia przedsiębiorstwa, które należy do spółki Peter Stupp Design Mode, zaczęła się już w 1986 roku. Firma Peter Stupp ukształtowała tę modną markę dzięki rodzinie. Jego synowie przejęli firmę w 2002 roku. Denisa i Patricka założenia i nazwania marki Rich & Royal w 2006 roku zainspirował amerykański zespół o takiej samej nazwie, którego poznali podczas wspólnego pobytu w Nowym Jorku. Razem odkryli lukę na rynku dobrej rockowej mody. Siedziba firmy znajduje się w Freibergu am Neckar w okolicach Stuttgartu. Początkowo w firmie zatrudniono tylko jedną projektantkę i ośmioro przedstawicieli - obecnie firma znacznie się rozrosła. Siedziba firmy zwiększyła się z 500 do 1.500 metrów kwadratowych. Kolekcje Rich & Royal są produkowane prawie wyłącznie w Europie, co ma zagwarantować wysoką jakość. Krajami produkcji tych świetnych ubrań są Włochy i Portugalia; poza tym w Turcji produkowana jest odzież wierzchnia i skórzana. Filozofią marki było i pozostaje: Moda dla królowych.

Odkryj sklep internetowy Rich & Royal na ABOUT YOU

Z marką Rich & Royal przejdziesz absolutnie stylowo i pewnie przez życie. Kolekcje odzwierciedlają Twój dobry gust i ubierają Cię z pasją i oddaniem. Fani mody w sklepie ABOUT YOU z pewnością znajdą swoje ulubione rzeczy - może będą to spodnie marki Rich & Royal? Przejrzyj ofertę sklepu internetowego Rich & Royal na ABOUT YOU.