Przejdź do treści głównej
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk
Wszystkie produkty od THE NORTH FACE293

Pokonaj przeszkody i przekrocz granice z The North Face

The North Face ma się z przygodami za pan brat. Surowy klimat, lodowaty wiatr, górzyste tereny, po prostu nieokiełznana natura: wszystkie osoby kochające sportowe przygody na łonie natury wiedzą, że pełna koncentracja i skrupulatne przygotowanie są kwintesencją bezpieczeństwa oraz dobrej zabawy. Masz przynajmniej jeszcze trochę czasu, by zatroszczyć się o odzież na kolejny wyjazd w Karpaty. Musisz kompletnie polegać na swoich ubraniach i docenić ich przydatność. Przecież jeśli chodzi o bezpieczeństwo i wygodę, nie ma co iść na skróty, prawda? The North Face ma dla Ciebie właściwy asortyment. Od 1968 roku ten producent odzieży sportowej zaopatruje aktywne i nie mogące usiedzieć w jednym miejscu osoby w perfekcyjnie zbalansowane ubrania, które punktują najwyższą funkcjonalnością i luzackim wyglądem. Marka specjalizuje się w odzieży wierzchniej i urosła do rangi eksperta w dziedzinie odzieży funkcjonalnej. Założyciel The North Face, Douglas Tompkins, pierwotnie był właścicielem firmy zajmującej się ekwipunkiem alpinistycznym. Wiedział więc od początku, czego potrzebuje człowiek wybierający się na łono natury.

The North Face: Kurtki i buty będące Twoim idealnym wsparciem

The North Face specjalizuje się w odzieży, która będzie Twoim idealnym wsparciem w zakresie sportów górskich. Jeśli lubisz wspinać się na najwyższe szczyty, z pewnością nie jest Ci obca uwaga, jak ciężko jest o wysoki stopień komfortu i funkcjonalności. Buty to bardzo drażliwy temat! Muszą one nie tylko perfekcyjnie Cię wspierać, ale i dopasować się do naturalnego kształtu Twojej stopy oraz nie spowodować nieprzyjemnych odcisków. Wybór idealnej kurtki także może być problematyczny. Z jednej strony muszą Cię ogrzać, a z drugiej przepuszczać powietrze, by wyeliminować niepotrzebne pocenie się. The North Face wraz z linią The North Face Jacket wzięło sobie za punkt honoru, by zaoferować Ci ten perfekcyjny balans. Zawdzięczasz go wysokim gatunkowo materiałom oraz jakości przeróbki, której poddane są buty The North Face. Jeśli tego nie byłoby mało, firma ta znana jest ze swojego zaangażowania w ekologiczną i społecznie odpowiedzialną produkcję.

The North Face: Bezpieczeństwo przy dziedzinach sportu wymagających odwagi

Wiemy, jak uwielbiasz swoje trekkingowe trasy prowadzące przez Alpy czy Dolomity. Czerpiesz przyjemność z przebywania na łonie natury, z jej piękna i różnorodności. Jednak piękno to jest ryzykowne! Nie można nie docenić wiatru i pogody, tak zmieniającej się w tych po części trudnych warunkach wysoko w górach. Dobrze zdajesz sobie z tego sprawę i zwracasz podwójną uwagę na swój ekwipunek. Z kurtkami The North Face nie musisz się o nic więcej martwić - lata doświadczenia i ekspertyzy mówią same za siebie. Po prostu rozkoszuj się swoimi podróżami i dotrzyj do celu cały i zdrowy. ABOUT YOU oferuje Ci bogaty wybór niezawodnej, funkcjonalnej odzieży topowej marki The North Face. Złóż zamówienie jednym kliknięciem myszki i ciesz się przesyłką dostarczoną pod drzwi!