Przejdź do treści głównej
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk
Wszystkie produkty od UNITED COLORS OF BENETTON453

UNITED COLORS OF BENETTON - kolorowo, różnorodnie i modnie

Inspirującą włoską markę UNITED COLORS OF BENETTON zna chyba każdy, kto regularnie porusza się w świecie mody. W końcu ta innowacyjna marka trendów istnieje już od wielu lat i zawsze przynosi nam do naszych szaf wspaniałe i cudownie przyciągające wzrok wzory w mocnych kolorach. Ubrania tej marki zawsze rzucały się w oczy, szczególnie jasne i stylowe wzory zawsze przyciągają wzrok, ale również wysoka jakość materiałów jest zawsze widoczna i namacalna. Asortyment charakteryzuje się wielkim bogactwem twarzy, super jest bajeczna możliwość łączenia ubrań ze sobą. Wzory są modne i na czasie, ale zawsze pozostają cudownie ponadczasowe i stoją ponad aktualnymi trendami i prądami - sweter BENETTON, który kupiłaś w tym sezonie, za trzy, cztery lata będzie nadal aktualny i doskonale uzupełni Twój indywidualny styl. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno kobiety i mężczyźni, jak i dzieci. Często ubrania są cudownie neutralne pod względem płci, dzięki czemu każdy może wybrać swój nowy ulubiony element, niezależnie od tego, czy jest kobietą czy mężczyzną. Nacisk zawsze był na wysokiej jakości dzianiny z etykiety, zwłaszcza kardigany i swetry są dostępne w niezliczonych wariantach, najlepiej z wielkich wzorów, zawsze wykonane w 100% z włoskiej przędzy. Ponadto znajdą tu Państwo odzież od A do Z, od kurtek i płaszczy po spodnie, spódnice i marynarki czy koszule - zawsze pasujące do aktualnego sezonu. Aby uzupełnić kolekcje, do ubrań dostępne są również pasujące akcesoria, dzięki czemu można ubrać się od stóp do głów w BENETTON i modnie wymieszać na froncie.

UNITED COLORS OF BENETTON - the story behind the label

UNITED COLORS OF BENETTON została założona w 1965 roku w Ponzano Veneto, we Włoszech. Nazwa pochodzi od czterech członków założycieli firmy, rodzeństwa Gilberto, Luciano, Giuliana i Carlo Benetton. Od 1966 roku otwierano kolejne filie z niepowtarzalnie kolorową modą BENETTON, a z Włoch marka w krótkim czasie podbiła cały świat. Do lat 70-tych 60% kolekcji było eksportowanych, a w 1980 i 1982 roku marka otworzyła własne sklepy w Nowym Jorku i Tokio. Lata 80. przyniosły nie tylko wejście do Formuły 1, ale także nowy kierunek rozwoju marki. Kwestie takie jak rasizm, dyskryminacja i wojna zostały poruszone, a niesprawiedliwość potępiona - dzięki temu wytwórnia otrzymała liczne nagrody, a wizerunek BENETTONA odrodził się na nowo, nawet w umysłach konsumentów. Trwa to do dziś. BENETTON jest uważany za markę krytyczną społecznie, która poważnie traktowała kwestie ochrony środowiska, kiedy nie były one jeszcze modne. Zrównoważony rozwój zawsze miał duże znaczenie, a ludzie i środowisko są w centrum uwagi produkcji. Rodzeństwo Benetton już nie żyje, ale włoski duch marki żyje nadal i nadal oznacza świadome działanie i biznes.

Sklep UNITED COLORS OF BENETTON w ABOUT YOU

Przykładem zaangażowania wytwórni w ochronę środowiska jest 21 listopada. W tym dniu obchodzimy National Arbor Day i we współpracy z Treedom, BENETTON sadzi tysiące drzew każdego roku w dedykowanym lesie Benetton w Kenii - to nie tylko dobre dla środowiska, ale także dobre dla gospodarki, a więc dobre dla lokalnych mieszkańców. Chodzi o to, aby zrobić coś dobrego dla środowiska i ludzi w nim żyjących, a przy okazji produkować i sprzedawać ubrania, które można nosić z czystym sumieniem - UNITED COLORS OF BENETTON jest nie tylko kolorowa, ale także wnosi sporo do istniejącej różnorodności.