Przejdź do treści głównej
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk
 Nagłowek marki

Sklep internetowy WAL G.: Nowoczesny styl brytyjski podbija niemieckie ulice

Brytyjska marka WAL G. wzbogaca ulice miast na całym globie o zainspirowane kolorowym londyńskim stylem nonszalancko-eleganckie kolekcje. W świecie mody Brytyjki znane są ze swojej ekscentryczności i zamiłowaniem do eksperymentów - a kreacje od WAL G. wychodzą im naprzeciw. Styl promowany przez tę pochodzącą z modowej mekki markę odznacza się pewnością siebie, wielofunkcyjnością i odrobiną szaleństwa. To od Ciebie zależy, jak połączysz niezliczone wzory, kroje i materiały - wszystko jest tu dozwolone. Od luźnego streetstyle, przez coś bardziej kobiecego, do zestawów jak z amerykańskiej uczelni - WAL G. wszechstronnie wzbogaca szafy kobiet, zachowując przy tym dozę elegancji. Producenci marki od lat przekładają jakość nad ilość i indywidualność nad masową produkcję.

WAL G. wyznacza trendy

Trendy jak sprzed lat, wzbogacone o futurystyczne cięcia i materiały? W Londynie oznacza to tylko przepis na modowy sukces. Tymi wyznacznikami kierują się projektanci kreujący markę WAL G. Cenią oni sobie przede wszystkim stylowe połączenie klasycznego wyglądu z kobiecym wykończeniem: marszczenia, wstawki ze skóry ekologicznej lub nieszablonowe kroje są tu na porządku dziennym. Przy tym udaje im się zachować ponadczasową elegancję. Pewne siebie Brytyjki zestawiają ubrania tej ulubionej przez nich marki z torbami i butami z nadrukiem. W Anglii bowiem WAL G. jest sukcesem na miarę znanego nam dobrze Topshopu, któremu od lat depcze po piętach. Obecnie sklep WAL G. podbija także Internet i stanowi o trendach w wielu miastach na świecie. Również w raczej konserwatywnej modowo Polsce powoli sadowią się świeże, brytyjskie trendy. Bądź jedną z pierwszych kobiet, które zaufały tym wizjonerskim kreacjom i odziej się w jedną z nich już dziś!

Daj się zainspirować modzie od WAL G. na ABOUT YOU

Esencją londyńskich ulic jest odwaga do zachowania wierności samemu sobie. Szeroko rozumiana perfekcja będzie tu niewypałem - mieszkańcy tego miasta znani są z podkreślania swojej indywidualności i nonkonformizmu. W sukience marki WAL G. przeniesiesz tę brytyjską atmosferę do Twojej okolicy. Szybsza niż wycieczka na Wyspy będzie wizyta na ABOUT YOU. W naszym buzującym londyńskimi trendami sklepie znajdziesz szeroki wybór pięknych ubrań z najnowszych kolekcji tej przystępnej cenowo brytyjskiej marki. Zakupy dostarczamy szybko i bez zawiłości prosto pod Twoje drzwi. Między Tobą a Twoim nowym stylem stoi jedynie kilka kliknięć myszki. Dzięki WAL G. i ABOUT YOU będziesz wyróżniać się na ulicach swojego miasta, a może i wyznaczysz lokalne trendy. Na ABOUT YOU oferujemy Ci najnowsze trendy od WAL G. - z brytyjskich wysp prosto do Twojej szafy.