Przejdź do treści głównej
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk

ICEPEAK: Kurtka narciarska ✓ Spodnie narciarskie ✓ Odzież wierzchnia ✓

Dzięki ICEPEAK dni, w których Twoja odzież wierzchnia niewiele miała wspólnego ze stylem, są policzone. Fińska marka sportowa ICEPEAK w zręczny sposób łączy funkcjonalność i trendy w modelach kurtek narciarskich ICEPEAK. Firma ta mistrzowsko kreuje sportowe ubrania, które odzwierciedlają najnowsze trendy. Sporty terenowe są obecnie bardzo w modzie. Mieszkańcy wielkich miast także odkryli, że ruch na świeżym powietrzu jest nie tylko zdrowy, ale i wytwarza hormony szczęścia i poprawia przez to humor. Aktywny styl życia jest niezbywalny dla świadomych siebie mieszkańców metropolii. Jednak sporty na dworze wymagają specjalnego ekwipunku, byś był chroniony przed wiatrem i niepogodą - kurtka funkcyjna od ICEPEAK będzie tu Twoim perfekcyjnym towarzyszem. Wszystkie modele tej sportowo-modowej marki ICEPEAK szyte są z najwyższych gatunkowo materiałów i za pomocą świetnej obróbki, abyś nie tylko pozostał w nich suchy i ciepły, ale i mógł rozkoszować się prawdziwym komfortem. Kolekcje nie kończą się jednak na klasycznej odzieży wierzchniej - Finowie kreują także modę dla dynamicznych mieszkańców wielkich miast, którzy poprzez swój styl chcą wyrażać swój aktywny, świadomy i kochający wolność styl życia. Marka ICEPEAK kładzie nacisk na kolorystykę, rozciągającą się od pastelowych barw, przez modne odcienie, aż do stylowej czerni. Świetne kroje kurtek narciarskich ICEPEAK dopełniają te kolekcje. Nieważne, czy wybierasz się na narty czy snowboard, długą wyprawę czy spacer z psem - w ubraniach tej topowej skandynawskiej firmy nie tylko pokażesz się od swojej sportowej strony, ale także udowodnisz, że masz nosa do mody i trendów.

Fińskie trendy w modzie wierzchniej - kurtki ICEPEAK

Założyciele tej marki w 1998 roku naturalnie zainspirowali się naturą, z której słynie ich kraj - Finlandia. Państwo pełne gór, morza, łąk i lasów zachęca niezliczonymi przygodami na łonie natury. Jednocześnie Skandynawowie znani są z bycia prawdziwymi trendsetterami - nigdy przedtem marki z północy nie były obecne w europejskich i międzynarodowych butikach tak licznie. Zainspirowani naturą i modą, założyciele ICEPEAK powołali tę markę do życia by połączyć świetne, miejskie style ze sportową funkcjonalnością. Misja marki trwa do dziś. Ponad piętnaście lat po założeniu tej firmy, aktywny styl życia jest niezbywalną częścią dnia wielu mieszkańców wielkich miast. Nie da się temu zaprzeczyć! Każdego roku marka wypuszcza na rynek aż siedem kolekcji, które rozciągają się od specjalnego wyposażenia na sport na świeżym powietrzu, przez sportową modę dziecięcą, do świetnych ubrań niezbędnych do uprawiania wielu dziedzin sportu. Ulubieńcem wielu jest model kurtki funkcyjnej od ICEPEAK. Oprócz tego znajdziesz tu wszystkie akcesoria, które potrzebujesz na wyjście w teren - od czapek, przez szale, aż do ciepłych skarpet i plecaków.

Ubierz się stylowo - ICEPEAK w sklepie online ABOUT YOU

Jesteśmy dumni, mogąc zaprezentować Ci sklep online ICEPEAK w ABOUT YOU. Oferujemy Ci ubrania tej skandynawskiej marki bez konieczności wychodzenia z domu. Tak oto, bez problemu, możesz wyposażyć się na kolejny wypad w naturę. Znajdziesz tu kurtki narciarskie ICEPEAK i swetry ubierane na kombinezony narciarskie, spodnie i pulowery, czapki, a także torby i plecaki ICEPEAK na każdą okazję.