Przejdź do treści głównej
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk
Wszystkie produkty od JACK WOLFSKIN97

Sklep online Jack Wolfskin: z naturą!

Niemiecka jakość jest widoczna w projektach Jack Wolfskin, kultowej marce z Idsteil w Taunus. Znajdziesz tutaj wszystko to, czego potrzebujesz jako przyjaciel natury i osoba lubiąca sporty na świeżym powietrzu. W sklepie Jack Wolfskin znajdują się ubrania na lato i na zimę. I oczywiście coś, co każdy zna: kurtka Jack Wolfskin. Specjalne modele dla aktywnych i spodnie Jack Wolfskin, tak jak górne części i kurtki w każdej formie i w każdym kolorze. Gwarantowana jest perfekcyjna ochrona, ponieważ projektanci tej marki pracują z dobrej jakości materiałami i znajdują zawsze odpowiednią tkaninę na każdą pogodę. Kiedy już się zdecydujesz na nowe ubranie marki Jack Wolfskin, możesz od razu wyruszyć na wycieczką po górach w zimie albo wspinaczkę w czasie silnego deszczu.

Moda outdoor Jack Wolfskin: jakość – tak!, praca dzieci – nie!

Firma istnieje już od 1981 roku i należy do największych światowych ekspertów w dziedzinie odzieży wierzchniej. Odzież Jack Wolfskin jest tworzona przez grupę sportowców uprawiających sport na świeżym powietrzu i jest dopasowana do wymagań osób wspinających się po górach. Poza ubraniami na sporty ekstremalne, kultowa marka Jack Wolfskin oferuje także rzeczy na co dzień. Ta niemiecka firma wyróżnia się nie tylko prostymi i funkcjonalnymi rzeczami, ale także inicjatywami przeciwko pracy dzieci. Marka jest członkiem FWF (Fair Wear Foundation), dlatego zapewnia utrzymanie społecznych standardów. Dostawcy są kontrolowani przez FWF, mające siedzibę w Holandii. FWF jest związkiem różnych grup interesów, takich jak związki zawodowe, przedsiębiorstwa ekonomiczne czy organizacji pozarządowych, które chcą polepszać warunki produkcji w branży tekstylnej. Jack Wolfskin ma również swoje własne firmowe cele, takie jak najmniejsze szkodzenie środowisku. Skutek: udział transportu powietrznego już w 2009 roku zmniejszono o 50 procent. Tutaj kupisz nie tylko świetne produkty dobrej jakości. Przy nabyciu swojej nowej ulubionej kurtki marki Jack Wolfskin nie ryzykujesz wyrzutów sumienia.

Sklep online Jack Wolfskin: Znajdzisz tutaj wyposażenie profesjonalistki

Kupując ubrania w sklepie online Jack Wolfskin stawiasz nie tylko na wolność, niezależność i pewną dozę naturalności, ale nabywasz także profesjonalne wyposażenie sportowe. Dzięki temu nagła zmiana pogody nie jest problemem, ponieważ ubrania Jack Wolfskin sprawiają, że nadal jesteś ciepła i sucha. Wysoki poziom funkcjonalności i innowacji pozwala na zbudowanie marki dzięki zachwyconym jej produktami profesjonalnych sportowców, przykład w branży skoków narciarskich. Linia modowa z Taunos od lat wyposaża i jest partnerem reklamowym znanego na całym świecie Turnieju Czterech Skoczni, które w każdym roku jest jednym z najważniejszych wydarzeń w sezonie. Poza odzieżą, projektanci oferują także duży wybór butów, głównie na alpinistykę i akcesoria, takie jak plecaki na wspinaczkę, torby i portfele. Materiały są przy tym wodoodporne i wiatroszczelne. Odkryj szeroki asortyment Jack Wolfskin w sklepie online ABOUT YOU.

false