Przejdź do treści głównej
Wszystkie produkty od Marc O'Polo501

MARC O'POLO - kilka słów o historii marki

Firma MARC O'POLO to jedyne w swoim rodzaju szwedzko-niemieckie przedsiębiorstwo odzieżowe o wyjątkowej historii, która sięga 1967 roku. Wtedy to trójka przyjaciół (Rolf Lind, Göte Huss i Jerry O’Sheets) rozpoczęła działalność marki w Sztokholmie. Już od samego początku firma MARC O'POLO była swoistym manifestem i przełamaniem panujących trendów. Nie dość, że nazwa marki zaskakiwała grą słów, odwołując się do słynnego, weneckiego podróżnika i pisowni nazwiska jednego z właścicieli (wspomniany O’Sheets), to jeszcze pierwsza kolekcja była całkowicie sprzeczna z panującymi ówcześnie standardami. W erze tkanin sztucznych i syntetycznych to właśnie firma trójki przyjaciół oferowała odzież z materiałów naturalnych takich jak bawełna, jedwab czy len. Już pierwsze koszule MARC O'POLO cieszyły się ogromną popularnością z uwagi na wygodę ich noszenia oraz jakość wykonania, dzięki czemu marka już wkrótce rozpoczęła swą ekspansję i stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów odzieży premium na świecie.

Dlaczego warto wybrać odzież MARC O'POLO?

Unikalne logo MARC O'POLO stało się synonimem wysokiej jakości oraz stylu, a marka bardzo silnie podkreśla swoje przywiązanie do wykorzystywania naturalnych materiałów przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne. Liczne kampanie promujące dobro przyrody i ochronę środowiska są systematycznie wspierane przez gwiazdy znane z pierwszych stron gazet, telewizji i internetu. Warto tu przytoczyć choćby Umę Thurman czy Jeffa Bridgesa. Produkty marki, takie jak koszule MARC O'POLO czy liczne dodatki, łatwo poznać po charakterystycznym, niejako „odciśniętym” logo, które powstało już w 1972 roku. Oprócz odzieży, firma słynie również z produkcji okularów oraz akcesoriów skórzanych, jak np. paski MARC O'POLO, torby czy portfele. Wszystkie elementy opatrzone logotypem marki są wykonane z najwyższej jakości materiałów z jednoczesną dbałością o najmniejsze detale, dzięki czemu z łatwością spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Co wyróżnia odzież i akcesoria MARC O'POLO?

Wszystkie produkty marki z pewnością nie są przeznaczone dla osób pozbawionych poczucia stylu i chcących wyróżnić się za wszelką cenę. Oprócz wspomnianego już wykonania z wysokiej klasy materiałów, płaszcze i kurtki MARC O'POLO charakteryzują się znakomitą termiką oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Oprócz tego odzież szwedzko-niemieckiego koncernu dostępna jest w najróżniejszej, lecz zawsze stylowej i eleganckiej kolorystyce. Koszulki czy sukienki dla pań MARC O'POLO posiadają zróżnicowaną linię i talię, podczas gdy męskie koszule MARC O'POLO zachwycają elegancją i wyczuciem stylu. Znakomicie podkreślają klasę oraz gwarantują wysokie poczucie komfortu w każdej sytuacji. Styl marki z logo firmy wywodzącej się ze Szwecji należałoby określić przede wszystkim jako ponadczasowy i uniwersalny, co wyraża się w nowoczesnej, miejskiej elegancji ze sporą dozą klasyki w nowatorskim wydaniu. Odzieży MARC O'POLO nie można odmówić elokwencji oraz jedynego w swoim rodzaju stylu.