Przejdź do treści głównej
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk
Wszystkie produkty od s.Oliver2190

s.Oliver: Tradycyjny styl, młodej sercem marki

Dla młodszych i starszych, mężczyzn i kobiet, zarówno smukłych, jak i o pełniejszych kształtach: w ofercie marki s.Oliver każdy znajdzie coś dla siebie. Mało która marka prezentuje tak szeroką gamę odzieży jak s.Oliver. Ta dość tradycyjna marka stała się integralną częścią niemieckiego świata mody. Tutaj znajdziesz świetne ubrania na każdą okazję, które z pewnością będą przyciągać wzrok. Co miesiąc s.Oliver zmienia swoje kolekcje, co gwarantuje Ci dostęp do najnowszych trendów bez zbędnego marnowania czasu. W zależności od tego, czego szukasz, różne linie tej marki przychodzą Ci z pomocą. Szukasz czegoś na bardziej elegancką okazję? A może coś odpowiedniego do biura? Nie ma problemu - przejrzyj asortyment S.Oliver Black Label. Tutaj znajdziesz modę, która jest elegancka, ale jednocześnie nie jest sztywna. Panowie znajdą tutaj szeroką gamę koszul, które są stylowe i odpowiednie na bardziej i mniej eleganckie okazje. A może poszukujesz czegoś na co dzień? Upiększ swoje stroje modą oferowaną przez linię Q/S. Kolejny odłam marki - linia Triangle - oferuje duży wybór sukienek w rozmiarach od 40 wzwyż, dzięki czemu Twoje krągłości będą zawsze doskonale podkreślone. Czy to buty, spodnie czy akcesoria marka s.Oliver przyjdzie Ci z pomocą.

Moda z Niemiec dostępna na całym świecie

Marka s.Oliver jest znana i uwielbiana pod obecną nazwą od 1979 roku. Po ekspansji firmy, szczególnie w ostatnich latach, produkty są sprzedawane na całym świecie w ponad 30 krajach. Historia firmy rozpoczęła się w 1969 roku w spokojnej miejscowości Würzburg. Ponad 2000 pracowników pracuje nad modą i rozwojem tej marki, dzięki czemu możemy korzystać z bieżących kolekcji. Poszczególne elementy odzieży można znaleźć w lokalnych sklepach lub z łatwością zamówić je z zacisza własnego domu w sklepie online ABOUT YOU.

Odkryj markę s.Oliver online

Ta odnosząca sukcesy marka produkuje nie tylko odzież, ale również buty i akcesoria, takie jak torebki, czapki czy szaliki. W dziale z bielizną i bikini, znajdziesz często odświeżane trendy kolekcje. Ich motto: "Każdy ma zawsze prawo być dobrze ubrany". Poświęć chwilkę swojego czasu na obejrzenie szerokiej oferty wysokiej jakości ubrań i pozwól się zainspirować różnymi unikalnymi elementami na ABOUT YOU.