Przejdź do treści głównej
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk
Wszystkie produkty od ALPHA INDUSTRIES100

Alpha Industries oferuje autentyczne i niepowtarzalne style

Alpha Industries dokładnie wie, o co chodzi. Ministerstwo Obrony Narodowej Stanów Zjednoczonych poleciło pewnego razu tej marce stworzenie wytrzymałej odzieży dla pilotów. Obecnie firma ta jest popularnym producentem mody wierzchniej i militarnej. Style okazują się mocne i odznaczają się ponadczasowością. Szczególnie niepowtarzalne kurtki bomberki, które były również noszone przez pilotów, są znane na całym świecie i od ponad dziesięciu lat cieszą się dużą popularnością. Wysoka jakość oraz dobrane detale i pomysłowe kreacje są powodem, dla którego Alpha Industries od dawna jest niezaprzeczalnie topową marką w zakresie mody militarnej. Asortyment marki powiększył się z czasem, także możesz tutaj znaleźć poza popularnymi bomberkami Alpha Industries także parki i płaszcze, które oferują podobnie niepowtarzalny wygląd i gwarantują tę samą bezsporną jakość, do której marka ta już zdążyła Cię przyzwyczaić.

Alpha Industries ma autentyczne korzenie i jest obecna na rynku dłużej od większości marek

Alpha Industries to marka, która jak mało która w tym obszarze mody może pochwalić się autentycznymi korzeniami. Założona już w 1959 roku w amerykańskim Knoxville, firma ta produkowała wyłącznie odzież dla Ministerstwa Obrony USA. W ten sposób początkowo tylko żołnierze amerykańscy mogli cieszyć się wysoką jakością mody Alpha Industries. Przez dziesięciolecia marce tej udawało się spełnić wymagania wojskowe dotyczące ogromnej wytrzymałości i mody. Pierwsze duże zlecenie otrzymała w ramach wojny w Wietnamie. Jednak jako że z czasem zapotrzebowanie amerykańskich żołnierzy na odzież zaczęło się zmniejszać, czego powodów należy się doszukiwać w postępie technologicznym i mniejszym zapotrzebowaniem na ludzki personel w obszarach kryzysowych, Alpha Industries skupia się dzisiaj bardziej na dystrybucji komercyjnej i modzie, niż na wymaganiach militarnych. Jednak pochodzenie tej marki do dzisiaj jest widoczne w każdej z kolekcji. W USA oraz w Europie fani mody cieszą się niepowtarzalnym stylem i wysoką jakością, którym do dzisiaj przypisuje się ogromne znaczenie.

Odkryj różnorodność Alpha Industries w sklepie online ABOUT YOU

Jeśli zachwycasz się niepowtarzalną modą tej amerykańskiej marki, dobrze, że do nas trafiłaś. Nieważne, czy chodzi o szorty, spodnie, koszulki czy pulowery, nasz asortyment marki Alpha Industries jest ogromny. Firma stale się rozwija i zaskakuje doskonałymi kolekcjami. Przedsiębiorstwo projektuje modę, którą bardzo łatwo zestawiać. Kurtkę bomberkę Alpha Industries możesz połączyć z dżinsami rurkami i koszulą. Nie stawiamy jednak żadnych granic Twojej fantazji, tak byś miała wiele możliwości. Zainspiruj się nowoczesną i ponadczasową modą militarną w sklepie ABOUT YOU!