Przejdź do treści głównej
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk
Wszystkie produkty od KILLTEC124

Kurtki killtec - hanzeatycka moda wierzchnia

Na sport na świeżym powietrzu albo po prostu jako ciepłe ubranie na wypad do miasta - niemiecka marka killtec dla każdego ma w ofercie pasujące funkcjonalne ubranie. Nowoczesne kroje, wysokiej jakości wykonanie i ogromny asortyment kurtek killtec i nie tylko, przekonają Cię z pewnością. Prosta pielęgnacja kurtek killtec i nowoczesny design są tutaj połączone ze świetnymi i prostymi kolorami, które pasować będą prawie do każdej codziennej stylizacji. Kurtki killtec posiadają wiele zastosowań. Na sport górski, wycieczkę rowerową albo wycieczkę do lasu: na każde wyzwanie marka ma odpowiedź i jest przez to bardzo popularna wśród narciarzy i fanów sportów górskich. Ubranie to wyróżnia się nie tylko swoimi delikatnymi designami, ale także oddychającymi i wodoodpornymi materiałami, które są bardzo praktyczne w wielu sytuacjach, co marka killtec poleca między innymi osobom zainteresowanym sportem. Odpinane kaptury i wodoodporne nici to tylko dwa przykłady cech, które sprawiają, że marka ta jest idealna dla Ciebie jeśli jesteś fanem sportowego stylu życia.

Moda killtec: od małej rodzinnej firmy do międzynarodowego producenta

To marka tradycjami: już w 1981 roku przedsiębiorca Günther Killer miał pomysł na własną markę. Najpierw rozpoczął projektowanie swoich butów, aż w końcu - jeszcze w roku założenia - skupił się na funkcjonalnej odzieży wierzchniej. Dzięki znakomitej znajomości materiałów i produkcji, razem z własna pasją do sportowej mody, Killer miał pewność, że marka killtec z małej rodzinnej firmy przekształci się w międzynarodowy modowy koncern. W latach 90-tych firma rozpoczęła ekspansję do Kanady, USA i do Europy Wschodniej. Również po odejściu założyciela, Günthera Killera zauważysz tutaj cechy rodzinnego przedsiębiorstwa. Od 2003 roku jego synowie Marcus i Sven zarządzają marką i kontynuują jej ekspansję do Azji, Ameryki Południowej i Australii. Silna rodzinna więź, ugruntowana znajomość przemysłu modowego i niemiecka dyscyplina są podstawami filozofii marki killtec. Również społeczna odpowiedzialność, partnerstwo, uczciwość i wspólnota to wartości, które poza chęcią osiągania sukcesów są ważne dla tej firmy. Może dlatego właśnie moda tej marki jest taka schludna, klarowna i do tego wyraźnie dobrej jakości.

Sklep online killtec w ABOUT YOU

Podstawą tego stylu jest zamiłowanie do detali, którym projektanci sklepu online killtec chcą Cię przyciągnąć. Od kurtki typu softshell do odzieży wierzchniej czy kurtki narciarskiej, sportowcy i miłośnicy sportu znajdą tutaj pasujące opcje z wieloma różnorodnymi funkcjami, które sprawiają, że kurtki te są unikatowe i posiadają świetną zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną warstwę. Twórcy nie boją się modnych kolorów ani pewnej dozy stylu casualowego, przez co kurtki są świetne na co dzień. Wyrafinowany wybór kurtek, jakich potrzebujesz na kolejną przygodę, znajdziesz w sklepie online killtec w ABOUT YOU.