Przejdź do treści głównej
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk
 Nagłowek marki
Wszystkie produkty od SOAKED IN LUXURY221

Typowo - nietypowo z Soaked in Luxury

Duńska marka Soaked in Luxury poza wytwornym stylem cechuje się tym, że łatwo ją rozpoznać. Chociaż dyskretne rzeczy są bardzo charakterystyczne dla skandynawskiej mody, ta młoda marka wyróżnia się swoim własnym stylem. Do rzeczy niezwykłych należą przede wszystkim dobrej jakości, opływowe tkaniny i romantyczne kroje, które pięknie podkreślają Twoje kobiece kształty i są świetnie wykorzystane w sukienkach czy spódnicach. Również kolorystyka, w której dostępne są poszczególne ubrania, jest stonowana i rozciąga się od pastelowych, przez ziemiste, do nasyconych, ale mimo to delikatnych kolorów. W ten sposób ubrania modnej marki Soaked in Luxury wyróżniają się wesołą lekkością, nie będąc przy tym zbyt jaskrawe. Równocześnie nie mamy tutaj do czynienia z purystycznym stylem. Wzory i motywy dopełniają kobiece, a jednocześnie nienachalne kroje, dodając tym samym niepowtarzalności każdej pojedynczej rzeczy. Przy projektowaniu marka pracuje z błyszczącymi aplikacjami, cekinami i przezroczystymi wstawkami, tak że każdy model jest tu eksponowany. Ubrania te nadają się po prostu dla każdej kobiety. W nich codzienny strój wydaje się kobiecy i lekki, co sprawia, że czujesz się luksusowo, bez konieczności wydawania majątku.

Na pulsie czasu z Soaked in Luxury online

Chociaż marka wydaje się już klasykiem, została założona dopiero w 2006 roku w duńskiej stolicy – Kopenhadze. W 2009 roku, czyli trzy lata po powstaniu firmy, szczególne ubrania damskie marki Soaked in Luxury stały się dostępne w Niemczech. Jeszcze jako stosunkowo małe przedsiębiorstwo, ta modowa marka mogła pokazać swoją aktualność. Dziesięć razy w roku możesz odkryć nowe kolekcje Soaked in Luxory online, które zawsze są oryginalne i jednocześnie modne. Główne zadania, jakie stawia sobie firma, to projektowanie ubrań, które oferują każdej kobiecie rozwijanie swojego indywidualnego stylu. To, że marka wypełnia to zadanie, udowadnia na nowo każda kolejna kolekcja.

zakupy z Soaked in Luxury na ABOUT YOU

Każda kobieta zasługuje, by czuć się luksusowo. My również tak uważamy, dlatego obecnie modne rzeczy duńskiej wyjątkowej marki Soaked in Luxury znajdziesz również na ABOUT YOU. Lekkość, wolność i naturalność – to wszystko otrzymasz w przyjemnie leżących sukienkach i spódnicach tego duńskiego przedsiębiorstwa. Również inne rzeczy bez problemu mogą znaleźć się w Twojej szafie, jak na przykład bluzy i tuniki, które nadają się idealnie na co dzień, jak i do biura. Nawet podczas nocnego wyjścia dodają uroku i lekkiej elegancji. Otwiera się przed Tobą wiele możliwości kombinacji, które nie powinny przejść Ci koło nosa. Przekonaj się o tym sama!