Przejdź do treści głównej
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk
Wszystkie produkty od VERO MODA5671

VERO MODA – od lat dla kobiet

Historia marki VERO MODA sięga 1987 roku, kiedy to została ona założona w Danii. Przewodnie hasło firmy brzmi już od tego czasu „żyjemy i oddychamy trendami”, co w dużej mierze oddaje również jej filozofię. Projektanci chcą za pomocą swoich kolekcji wyrażać pełnię mody damskiej w nowoczesnym i bezkompromisowym wydaniu, które jest jednocześnie dostępne w przystępnej cenie. Na przestrzeni lat VERO MODA angażowała do swoich kampanii reklamowych wiele gwiazd, w tym m.in.: Claudię Schiffer, Christy Turlington, Kate Moss i Helenę Christensen. Trzeba przyznać, że to naprawdę doborowe towarzystwo. Dziś firma VERO MODA obecna jest w około 40 krajach i dysponuje siecią ponad 2000 sklepów, co czyni ją jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiecych marek odzieżowych w Europie. Flagowe propozycje od skandynawskiego przedsiębiorstwa w każdym sezonie stają się prawdziwymi hitami, które doceniają kobiety na całym świecie.

Dla kogo przeznaczona jest odzież VERO MODA?

Każda kolekcja marki jest bezpośrednio powiązana z filozofią firmy, o której wspomniano wcześniej. Sukienki VERO MODA, jak i pozostałe części garderoby, tworzone są z myślą o młodych i modnych kobietach, które chcą prezentować się dobrze w każdych okolicznościach, podchodząc przy tym swobodnie do własnych stylizacji, a nierzadko dowolnie je układać i dobierać. Garderoba rodem z Danii to okazja do zaprezentowania wszystkich swoich walorów, przy jednoczesnym ukryciu drobnych niedoskonałości. Odzież VERO MODA zdecydowanie można polecić paniom, które wyjątkowo cenią sobie wygodę oraz styl. Kolekcje pełne klasy docenią kobiety niezależne i eleganckie. Na produkty odzieżowe oraz akcesoria firmy decydują się kobiety, które chcą podobać się nie tylko bliskim czy znajomym, lecz przede wszystkim sobie.

Kolekcje na każdą okazję

Marka VERO MODA dysponuje różnorodnymi stylizacjami, dzięki czemu panie z łatwością mogą znaleźć odpowiednią propozycję zarówno na romantyczny wieczór we dwoje, jak i codzienny strój do pracy. Śmiałe połączenia klasycznych wzorców z nowoczesną elegancją, doskonale podkreślają niezależność oraz indywidualizm każdej kobiety. Kolekcje VERO MODA są nadzwyczaj funkcjonalne i uniwersalne, jednocześnie wyróżniając się w każdym sezonie jedynym w swoim rodzaju stylem. Doskonała jakość wykorzystanych materiałów to gwarancja komfortu i wygody podczas każdego noszenia. Warto też zwrócić uwagę, że asortyment marki jest nadzwyczaj szeroki i znajdują się tu zarówno lekkie i zwiewne bluzki i koszulki z odsłoniętymi ramionami, jak i ciepłe kurtki i płaszcze VERO MODA.