Przejdź do treści głównej
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk
 Nagłowek marki

EDITED the label - nowa ulubiona marka wszystkich fajnych dziewczyn

Wielkomiejsko, szykownie i absolutnie w modzie, czyli: EDITED the label. Od wypuszczenia pierwszej kolekcji na rynek w 2014 roku topowa marka EDITED the label bardzo szybko utorowała sobie drogę na absolutny szczyt świata mody. Jej receptą na sukces są stylowe ubrania, z którymi sama wykreujesz trendy. Zespół projektantów z Clarissą Labin na czele kreuje do trzech kolekcji EDITED the label w sezonie w biurze w sercu Berlina. Co ciekawe, marka stawia na regularne ekskluzywne kolaboracje z gwiazdami świata mody i influencerami. Powstałe w ten sposób kolekcje EDITED the label Capsule są wierne motto: od miłośników mody dla miłośników mody.

EDITED the label - trendy, trendy, trendy

Ta marka bardzo szybko zmieniła status na nowicjusza, którego krokom warto się przyglądać, do absolutnej kolekcji must-have. Typowy styl EDITED the label: stylowy miks ekskluzywnych ubrań i nonszalanckich modeli typu basic. Nie dziwi, że w tych stylach zawsze i wszędzie wyglądasz bezsprzecznie modnie. Polujesz może ciągle na najnowsze trendy? Z topowymi projektami od EDITED the label każdego sezonu zapunktujesz stylowymi strojami - znajdziesz tu wszystko od sportowych swetrów, które podkreślą Twoją osobowość, przez będący właśnie w modzie denim, aż do eleganckich sukienek. Plus: sfotografowane w najważniejszych stolicach mody na świecie aktualne style EDITED the label są odzwierciedleniem najświeższych trendów tego sezonu i oferują Ci inspirację do stworzenia własnych, hippisowskich strojów lub zinterpretowania obecnych na nowo. Co Ty na to?

EDITED the label na ABOUT YOU

Świetne ubrania EDITED the label znajdziesz także na ABOUT YOU. Wszyscy, którzy szukają stylowych must-haves, topowych krojów i nonszalanckich, miejskich ubrań, znajdą w kolekcji EDITED the label coś dla siebie! Rozbudziliśmy Twoją ciekawość? W takim razie przejrzyj najciekawsze modele z aktualnej kolekcji EDITED the label na ABOUT YOU.

false