LICO - modne i funkcjonalne obuwie dla wszystkich

Kto szuka wysokich gatunkowo i jednocześnie modnych butów, powinien przejrzeć ofertę LICO. Ta topowa obuwnicza marka z Niemiec należy obecnie do koncernu GEKA Sport GmbH, który powstał w 1973 roku. Firma ta znana jest w branży sportowej dzięki łyżwom i dobrej jakości butom do piłki nożnej. W latach siedemdziesiątych zdobyła ona światową sławę dzięki wyposażaniu znaczących drużyn sportowych, takich jak Real Madrid czy FC Barcelona. Od przejęcia przez GEKA repertuar marki bardzo się poszerzył. Dziś w jej asortymencie znajdują się buty trekkingowe, turystyczne czy wierzchnie, tak samo jak obuwie sportowe każdego rodzaju i tenisówki idealne do codziennego użytku. W centrum uwagi firmy stoją poza tym buty dziecięce. Znajdziesz tu duży wybór modeli dla chłopców i dziewcząt, między innymi topowe trampki ze światełkami led czy kreacje z ciekawymi wzorami w jaskrawych barwach. Kolejną specjalnością są buty wierzchnie dla kobiet i mężczyzn - czeka tu na Ciebie oferta obuwia w wysokiej jakości, które powali Cię na kolana podczas przygód na świeżym powietrzu. Nieważne, czy przed Tobą piesze wędrówki czy po prostu dłuższy, niedzielny spacer.

Idealny krój i wysoka jakość

Co sprawia, że buty LICO są tak specjalne? To wyjątkowy krój, który optymalnie dopasowuje się do każdej stopy i chroni Cię przez odciskami i przetarciami. W obuwiu tym możesz godzinami przemierzać niezliczone kilometry, nie tracąc przy tym wygody. Jest to wręcz konieczność przy obuwiu wierzchnim i sportowym. Idealny komfort to mus - wystawiasz Twoje ciało na duży trud, więc ubranie definitywnie powinno Cię wspierać, a nie Ci przeszkadzać. Podeszwy tych butów idealnie ułożą się na każdej powierzchni i chronią Cię przed wywracaniem się. Materiały, z których wykonane są te buty są absolutnie świetnej jakości. Przede wszystkim sportowe modele oddychają i sprawiają, że nawet podczas wysiłku Twoje stopy pozostają suche, czyste i bez przykrego zapachu. Obuwie turystyczne wykonane jest z wytrzymałych komponentów i wytrzyma nawet największy brud, wilgoć i zimno. W butach tych możesz pewnie iść przez świat. Tenisówki są może mniej funkcjonalne, ale dużo bardziej stylowe. Z nimi jesteś idealnie ubrana na każdy dzień i pokazujesz się od stylowej strony.

Świetne projekty dla małych i dużych

Różnorodnością modeli wyróżniają się tu przede wszystkim tenisówki i buty sportowe - znajdziesz tu cudownie barwne i topowe modele, które odpowiadają najnowszym trendom lub po prostu błyszczą się w Twoim ulubionym kolorze. Czekają tu na Ciebie także wielokolorowe projekty i wzory, które tylko potęgują obszerność kolekcji. Paleta barw w asortymencie butów dziecięcych powala na kolana, a w kolekcji dla dorosłych także znajdziesz jeden czy kilka modeli, które przepędzą szarość codzienności. Włóż LICO na stopy i pokaż się ze stylowej i praktycznej strony - te osiągalne cenowo buty znajdziesz już teraz w ABOUT YOU.