NATURINO
Produkty: 5
Obserwuj

Naturino chroni stopy Twojego dziecka przy każdym kroku

Dzięki marce Naturino Twoje pociechy noszą buty, które dbają o zdrowy wzrost ich małych stóp. Innowacyjne, techniczne rozwiązania są tu połączone z zamiłowaniem do detali i ciekawych wzorów. Podczas zabawy, szaleństwa i tańca dzięki butom Naturino Twój skarb ma swobodę poruszania się, tak by dziecięce stopy mogły naturalnie rosnąć. Nic nie uwiera ani nie ciśnie, a praktyczne suwaki w tenisówkach i sandałach ułatwiają maluchom zakładanie. Buty dziecięce tej popularnej marki, które możesz odkryć w ABOUT YOU, punktują ergonomicznymi wkładkami i dziecięcymi wzorami. Małe gwiazdki i kwieciste, kolorowe wzory cieszą dziecięce serca. Możesz zdać się na doskonałą jakość wykonania i nienaganny komfort noszenia marki Naturino.

Z Włoch na cały świat: buty dziecięce Naturino

Już ponad 30 lat temu linia butów dziecięcych włoskiego przedsiębiorstwa Falc S.p.a. dała się poznać na międzynarodowym rynku, czego przyczyną jest wysoka jakość i stałe dążenie do perfekcji. Naturalny efekt piasku butów dziecięcych Naturino Cię zachwyci. Nie ma wątpliwości, że piasek morski jest najlepszą powłoką dla dziecięcych stóp, bo tutaj forma pasuje idealnie do małych stóp. Dzięki innowacyjnym technologiom i miękkiej wkładce Naturino imituje uczucie biegania po piasku. Marka wspiera przez to stopę i stawy. Poszczególne modele są wyposażone w antybakteryjne i ergonomicznie uformowane wkładki. Możesz je bardzo łatwo myć, co jest polecane by uniknąć wilgoci potowej. Poza tym antypoślizgowe podeszwy i zintegrowane tłumienie zapewniają bezpieczny i wygodny komfort. W produkcji funkcjonalnych butów dla Twoich pociech ta włoska marka od początku pracuje intensywnie ze specjalistami i pediatrami, w końcu wszyscy chcą - projektanci i Ty - wszystkiego co najlepsze dla Twoich skarbów. Jeśli na dworze jest naprawdę mokro i zimno, oddychające i odporne na wiatr i wodę buty sznurowane i botki są idealne na jesień i zimę. Funkcjonalne właściwości opierają się na użyciu ekskluzywnej membrany natex, która sprawia, że buty są wodoodporne. Nieważne, jaka jest pogoda, dzięki tym butom stopy Twojego skarby zawsze pozostają suche i ciepłe.

Znajdź buty dla swoich maluchów w ABOUT YOU

Chcesz wspierać naturalny rozwój stóp swoich skarbów? Poza funkcjonalnością, liczy się dla Ciebie też odpowiedni dla dzieci design? W ABOUT YOU masz duży wybór dziecięcych butów marki Naturino. Usiądź z dzieckiem na kanapie, spokojnie obejrzyj różne modele i znajdź nowe, bezpieczne i komfortowe buty Naturino!