Przejdź do treści głównej

JACK & JONES: stylowa funkcjonalność dla mężczyzn

Twardy na zewnątrz, miękki w środku? JACK & JONES to twarda moda męska, która stawia na pewność siebie i funkcjonalność. Moda, która jest nie tylko elegancka, ale także nadaje się na ciężki dzień w pracy i przekonuje dobrą jakością i bardzo dużą trwałością – projektanci JACK & JONES robią to każdego dnia. W tych spodniach, kurtkach i koszulach możesz chodzić do końca życia.

Duży wybór mody JACK & JONES w sklepie online ABOUT YOU

Marka JACK & JONES mogłaby z powodzeniem pochodzić ze Stanów, jednak wbrew licznym przypuszczeniom nie jest to wcale firma amerykańska. Została założona w Europie, a dokładniej pochodzi z małej duńskiej miejscowości Brande. Należy ona do przedsiębiorstwa Bestseller rodziny Povlsen, która założyła tę modową linię już w roku 1975. W 1990 roku oddelegowano młodego projektanta na targi mody w Oslo – z sukcesem. Początkowo niewielka, kolekcja JACK & JONES szybko się poszerzała. Od tamtej pory projektanci tworzyli niepowtarzalne ubrania, które z czasem rozszerzyły się na pięć różnych linii. Należą do niej przykładowo „Vintage Clothing Line”, która wyróżnia się świetnym designem retro. W JACK & JONES Jeans znajdziesz szczególne wzory, które gwarantują autentyczność oraz indywidualność. Klasyczne i proste ubrania męskie gwarantuje „Kolekcja premium JACK & JONES”, która dzięki tradycyjnym krojom roztacza swój własny urok i ma coś dla osób lubiących klarowny i pewny design. Linie te są uzupełniane purystyczną linią „JACK & JONES Core Line”, pochodzącej z pierwotnej „Oryginalnej Kolekcji” lub ze sportowej „Linii JACK & JONES”, w której ważne są praktyczne materiały. Zdecydowanie jest to wystarczający wybór dla światowego mężczyzny, przede wszystkim jeśli szukasz czegoś szczególnego dla swoich strojów. Marka w sklepie online JACK & JONES na ABOUT YOU oferuje Ci wybór koszul, swetrów i pulowerów, koszul i dzianinowych kurtek. Zostały one zaprojektowane przez tę duńską firmę dla ciężko pracujących mężczyzn, którzy zdecydowali się siedzieć przy biurowym krześle lub pracować na budowie.

Moda JACK & JONES dla każdego

Modna marka JACK & JONES należy dzisiaj do liderów wśród producentów odzieży męskiej w Europie i posiada sklepy w 38 krajach. Tak jak wcześniej, jeansy JACK & JONES są podstawą tej marki. Różne linie są projektowane przez niezależne grupy projektantów, którzy wnoszą w nie swoje pomysły, projekty i koncepcje. ABOUT YOU prezentuje Ci niesamowity wybór różnych stylów z różnych kolekcji. Od swobodnych kreacji na czas wolny, przez styl biznesowy – możesz tutaj znaleźć coś na każdą codzienną sytuację. Zainspiruj się różnorodnymi motywami, nadrukami i kolorami i stwórz dzięki modzie męskiej JACK & JONES swój perfekcyjny strój, który spełnia wszystkie Twoje potrzeby.