Przejdź do treści głównej
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk
Wszystkie produkty od Reebok Classics324

Jeśli stawiasz swoje osiągnięcia na pierwszym miejscu, REEBOK CLASSIC ma coś dla Ciebie

Wydajność, rozwój, dobre samopoczucie - to wyznaczniki, którymi kierują się twórcy marki REEBOOK CLASSIC. Zależy im na Twoim sukcesie, osiągniętym w jak najbardziej wydajny sposób i w jak najlepszym nastroju. Marka może pochwalić się szeroką ofertą odzieży, jednakże od lat niezmiennie najbardziej skupia się na butach. Sportowe, nowoczesne, zachęcające do aktywności fizycznej - od dziesięcioleci spełniają wymogi klientów. Znajdź swoją nową parę w sklepie internetowym REEBOK CLASSIC w ABOUT YOU już dziś!

Moda REEBOK CLASSIC - pod znakiem brytyjskiej antylopy

Stworzenie nowego produktu zawsze jest odpowiedzią na zaistniałe potrzeby klientów - tym schematem podążył także Joseph Foster w roku 1894. Pochodzący z wysp brytyjskich biegacz, który przez dłuższy czas nie mógł znaleźć butów spełniających jego wymogi, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Marząc o obuwiu, które pomogłoby mu w bieganiu i uprzyjemniło uprawianie sportu, zaprojektował własnoręcznie parę butów z kolcami. Założona przez niego “JW Foster & Sons” zdobyła popularność środowisku sportowym w krótkim czasie, a ów sukces stanowił podwalinę do utworzenia marki REEBOK w 1958 przez wnuków Fostera. Firma została nazwana na cześć niedoścignionej afrykańskiej antylopy - co innego dobitniej ucieleśnia kruchą elegancję, wydajność i szybkość niż to imponujące zwierzę? Zapewne powyższe miał w głowie także biznesmen Paul Fireman, który po odkryciu butów z logo REEBOK na targach w 1979 roku zabrał je do Stanów Zjednoczonych i pomógł im w ten sposób odnieść wielki sukces. Marka była na absolutnym topie w latach 80-tych ubiegłego wieku, gdy na siłowniach królował aerobik, a kobiety i mężczyźni w każdym wieku wyciskali z siebie ostatnie poty w dopasowanych, skutecznych i dobrze wyglądających sportowych butach. Tak oto REEBOK CLASSIC stało się nieodłącznym elementem świata sportu, nieustannie kojarzonym z szybkością, wsparciem i emocjonalną satysfakcją odczuwaną w trakcie biegu. Z czasem REEBOK rozszerzył swą ofertę o odzież, zaczął kreować trendy w modzie, wprowadził niedawno na rynek uznane hip-hopowe buty. Jedno pozostaje jednak pewne: zapewnienie dobrej jakości i dbałość o dopasowanie produktów do Twoich sportowych wymogów.

Znajdź wymarzoną parę butów od REEBOK CLASSIC w ABOUT YOU

Polujesz na nową parę starannie wykonanych butów o nowoczesnym, będącym na topie wyglądzie od REEBOOK CLASSIC? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Zachęcamy Cię do buszowania w naszym asortymencie i do znalezienia perfekcyjnych butów od REEBOOK CLASSIC w naszym sklepie internetowym. Filtry ABOUT YOU pomogą Ci ułożyć naszą szeroką ofertę butów REEBOK CLASSIC optymalnie do Twoich upodobań. Daj się zaskoczyć różnorodnością i możliwościami, które oferuje ta marka, i znajdź swoją ulubioną parę w ABOUT YOU już dziś!