Przejdź do treści głównej
Zaloguj się
Lista życzeń
Koszyk
Wszystkie produkty od Superdry805

Superdry - w 5 minut na szczyt

W dużym skrócie, lecz bez nawet odrobiny przesady, tak właśnie można opisać dotychczasową historię marki Superdry. Na dobre rozpoczyna się ona w 2003 roku w Cheltenham w Wielkiej Brytanii. Wtedy to w Julian Dunkerton zainspirował się miejscową modą i sztuką podczas swojej podróży do Tokio. Po powrocie do Wielkiej Brytanii utworzył markę Superdry. Co ciekawe, nie był to jego pierwszy biznes odzieżowy, gdyż niemal 20 lat wcześniej założył znaną firmę Cult Clothing. Współzałożycielami firmy Superdry są również James Holder i Theo Karpathios. Dzięki unikalnemu stylowi oraz nowoczesnemu, młodzieżowemu charakterowi, firma szybko zyskała ogromną popularność w Wielkiej Brytanii i posiada swoje punkty sprzedaży również na 5 kontynentach. Choć w kampaniach reklamowych raczej nie występują gwiazdy ekranu czy internetu, marka cieszy się bardzo dużą popularnością także w kręgach celebrytów i artystów.

Komu spodoba się odzież Superdry?

Odzież Superdry już na pierwszy rzut oka wyróżnia się niepodrabialnym i jedynym w swoim rodzaju stylem. Przeznaczona jest dla osób młodych, które pragną wyrazić siebie za pomocą unikalnej garderoby. Superdry to poniekąd bunt przeciwko utartym schematom mody, a także stereotypowemu porządkowi świata czy generalizacji. Dzięki brytyjskiej firmie rodem z Cheltenham, młodzież na całym świecie ma szansę na przedstawienie się w zupełnie nowym wydaniu. Superdry nie znosi kompromisów, podobnie jak i osoby ubierające się w odzież tej firmy. Produkty z Wielkiej Brytanii to ubrania dla przebojowej i pełnej pasji młodzieży, która chce nakreślać nowe trendy oraz bawić się modą. Nie zamierza zostać przypisana do jednego tylko rodzaju ubioru czy pojedynczego stylu, a krążyć między nimi i swobodnie łączyć je ze sobą, nie dbając o panujące kanony czy wzorce.

Jaki jest styl brytyjskiej marki z Cheltenham?

Charakter odzieży Superdry jest absolutnie wyjątkowy. To swoisty miks z pozoru zupełnie odmiennych i różnych od siebie elementów – tradycyjnego, brytyjskiego desingu, orientalnych motywów rodem z odległej Japonii i dodatków zaczerpniętych wprost z amerykańskiej kultury z pogranicza vintage. Nieograniczona pomysłowość oraz przełamywanie wszelkich barier to to, co projektanci Superdry pokazują podczas premiery każdej nowej kolekcji. Firma zajmuje się produkcją odzieży damskiej i męskiej, a bluzy Superdry mają już miano niemal kultowych. Barwne i nowatorskie aplikacje na koszulkach Superdry wyznaczają nowe standardy w modzie. Na uwagę zasługują także kroje oraz formy, które gwarantują swobodę ruchów oraz dużą wygodę i komfort noszenia.